Veislynas
Rinktis veislę

Bengalijos , veislynas "Exotiana"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.00
Loading...
Bengalijos
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Esame dar jaunas ir nedidelis bengalijos kačių veislynas Kaune. Mūsų veislynas įregistruotas WCF (World Cat Federation) ir yra LGAC (Lietuvos Gyvūnu Augintojų Centras) narys.
Bengalijos katė, grožiu nenusileidžianti laukiniam žvėriui, bet labai švelni namų augintinė. Bengalijos veislės katės turi keletą labai unikalių savybių, pavyzdžiui, meilę vandens žaidimams; jos savo specifine laukine išvaizda ir žavinga judesių plastika primena miniatiūrinį leopardą. Bengalijos katės išsiskiria iš kitų kačių veislių tuo, kad žaidimai joms, tiek jaunoms, tiek suaugusioms, visada pirmoje vietoje. Žmonės pastebi, kad jos kaip šuniukai atneša šeimininkui numestą žaislą ir prašo pakartot dar, dar ir dar. Jos labai drąsios ir draugiškos, pirmos ieško kontaktų su visais namų gyventojais: žmonėmis, katėmis, šunimis. Paglostyti šio mažo leopardo aksominį kailį – su niekuo nepalyginamas malonumas.
Mūsų veislyne galėsite gauti daugiau informacijos apie šią kačių veislę,apie auginimą ir priežiūrą. Kačiuką padėsime Jums išsirinkti pagal pageidavimą ir galimybes.
Mūsų,kaip veisėjų tikslas užauginti sveikus,aukščiausius standartus atitinkančius gyvūnus. Siekiame,kad mūsų gyvūnai Jūsų namuose ,kaip ir mūsų namuose,teiktų džiaugsmą ir būtų geriausi Jūsų draugai!

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: