Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Rožyno veterinarijos klinika

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1.00
Loading...
Panevėžys

Apie veterinarijos kliniką

Rožyno veterinarijos klinika – tai Panevėžio miesto Rožyno rajone įsikūrusi smulkių naminių gyvūnų veterinarijos klinika. Susirgus Jūsų augintiniui, teikiame profesionalias veterinarines paslaugas. Dalindamiesi savo patirtimi siekiame, kad Jūsų mylimiausi gyvūnėliai greičiausiu, sveikiausiu ir pigiausiu būdu taptų sveiki ir toliau Jus džiugintų. Pas mus taip pat galite gauti išsamią informaciją apie gyvūnų priežiūrą, mitybą, jų laikymą. Jūsų augintinio apsaugojimui ir profilaktikai nuo pavojingiausių užkrečiamų ligų naudojame saugias, pasaulyje pripažintas vakcinas, antihelmintikus ir kitus antiparazitinius preparatus. Jūsų augintinius gydo ir konsultacijas teikia klinikoje dirbantys veterinarijos gydytojai, kurie yra puikūs specialistai ir savo profesijos žinovai.

Klinika bendradarbiauja su gyvūnų globos draugijomis ir pagal sutartis atlieka nemokamas vakcinacijas nuo pasiutligės. Pas mus taikomos nuolaidos gydymui ir konsultacijoms tiems, kurie rūpinasi apleistais bei pamestais gyvūnais.

Klinikoje taip pat galite įsigyti aukščiausios klasės pašarų sveikiems gyvūnams, o taip pat tiems, kuriems reikia specialių gydomųjų dietinių pašarų.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: