Veislynas
Rinktis veislę

Britų ilgaplaukiai , veislynas "Incredibile*LT"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.50
Loading...
Britų ilgaplaukiai
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Kodėl INCREDIBILE? Nes pamačius Britų ilgaplaukę katę, išsyk įsimyli ir pamiršti nebegali. Juk Incredibile išvertus iš italų kalbos reiškia N U O S T A B U S :) taip taip, būtent tokie ir yra mūsų augintiniai - jie nepaprastai gražūs, mieli, inteligentiški ir linksmi! Merginos - tikros damos, o vaikinai - orūs britų serai, kurių iš pirmo įspūdžio rimta laikysena slepia nepaprastai švelnius ir mielus kompanjonus, primenančiu pliušinius meškučius iš vaikystės.

Veislynas "Incredibile*LT" yra registruotas WCF (World Cat Federation) sistemoje. Mūsų tikslas yra veisti kuo labiau atitinkančius savo veislės standartą, visapusiškai sveikus ir socialius savo veislės atstovus. Šiuo metu mūsų planuose yra itin aktyviai dirbti su retų spalvų - šokolado, cinamono, gelsvai rudos (fawn), taip pat klasikinių spalvų: kremo, raudonos, lelijinės, mėlynos, deriniais su balta spalva ( bi- ir tricolor).

Esame nedidelis šeimos veislynas, dievinantis Britų ilgaplaukes kates. Jos gyvena kartu su mumis kaip pilnaverčiai šeimos nariai: lepinamos ir prižiūrimos kaip vaikai, bei gerbiamos kaip kompanjonai ir draugai!!!

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: