Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Kaivana

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Dar nėra įvertinimų)
Loading...
Kaunas

Apie veterinarijos kliniką

Staigi ir profesionali pagalba gyvūno sveikatai bus visuomet operatyviai suteikta „Kaivanos“ veterinarijos klinikose. Tačiau sveikatą „gera“ galima pavadinti tik tuomet, kai ji tokia išlieka kuo ilgesnį laiko tarpą. Todėl labai svarbus yra paties šeimininko dėmesys savo augintiniui, jo auginimo ir priežiūros subtilybės. Greta tiesioginės gydymo veiklos, mūsų klinikos stengiasi bendrauti su mažųjų „klientų“ šeimininkais ir šviesti juos, kaip derėtų elgtis su gyvūnais, norint išvengti įvairių sveikatos sutrikimų. Stengiamės bendradarbiauti suteikdami kasdienėje gyvūnų priežiūroje reikalingus patarimus ir imamės kvalifikuotos pagalbos diagnozuojant ligas ir su jomis kovojant.

Gydymo procesas prasideda nuo dėmesingos ir tikslios diagnozės. Profesionalūs ir gerbiantys savo darbą specialistai atlieka visus būtinus, pažangius ir informatyvius tyrimus. Išsami išankstinė analizė leidžia greitai ir efektyviai šalinti ligos priežastį, o ne kovoti su simptomais, sukeliančiais tik trumpalaikį pagerėjimą.

Veterinarijos gydytojų kolektyvas yra jaunas ir žingeidus, nuolat tobulinantis savo patirtį įvairiuose mokymuose. Todėl kasdienėje veikloje deriname tradicinius ir novatoriškus diagnostikos ir gydymo metodus, daugkartiniuose taikymuose pateisinusius savo naudą ir efektyvumą.

Visgi svarbiausia, kad gyvūnas išvengtų susidūrimo su liga. Tai yra svarbiausias mūsų klinikų siekis, todėl visą dėmesį skiriame konsultacijoms ir gyvūnų priežiūros klausimams. Tuo tarpu su liga kovojame kompleksiškai užkirsdami šansą jai atsinaujinti ar vystytis toliau.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: