Veislynas
Rinktis veislę

Orientalų-siamo , veislynas "mur MUTABOR"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.13
Loading...
Orientalų-siamo

Apie veislyną

Esame nedidelis orientalų ir siamų veislynas Vilniuje. mur MUTABOR katės gyvena šeimoje - yra mylimos ir lepinamos, bendrauja su šunimis, vaiku, miega mūsų lovose, lenda ateinantiems draugams į rankines ir jaukiai įsitaiso jiems ant kelių. Tik vienetai jų važiuos tęsti veislinio darbo į kitus veislynus. Ir tik pas pačius patikimiausius kolegas. mur MUTABOR prioritetas - laiminga katė. To paties tikimės ir iš būsimų šeimininkų.
Veisimas nėra mūsų darbas. Tai aistra, apsėdimas, liga, prabangus hobis - vadinkite, kaip norite. mur MUTABOR veisime svarbu viskas - nuo svajonės, idėjos, plano - iki gyvybės atėjimo ir laimės naujuose namuose. Tai ką darome, darome su malonumu. Sau ir dėl savęs. Ir jeigu mūsų kačiukai suranda tokius pačius, dėl jų pamišusius šeimininkus, apie nieką daugiau negalime ir svajoti.
Savo kelią kačių veisime pradėjome, priimdami į šeimą darbą veislyne Ideal Cat baigusią Bravo Baltior. Kitą dieną jau buvo aišku, kad tai meilė :) Tiesa, praėjo dar šešeri metai, kol iš Samaros atvažiavo Zara ir mes įbridome į veisimą.
Orientalai su kaupu grąžins Jums rūpęstį ir švelnumą, atverdami kelią į felinologijos pasaulį. Tarsi Wilhelmo Hauffo pasakoje, ištarus burtažodį mur MUTABOR, įvyksta virsmas. mur MUTABOR, nes mums smagu tikėti, kad orientalai yra katėmis pasivertę princai ir princesės. Nes kitaip argi gali būti gyvūnas toks žmogiškas? :)

Žymos: ,

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: