Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Vilniaus veterinarijos klinikinė ligoninė

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Dar nėra įvertinimų)
Loading...
Vilnius

Apie veterinarijos kliniką

UAB “Vilniaus veterinarijos klinikinė ligoninė” vykdo veterinarinę veiklą jau daugiau nei 24 metus. Klinika pradėjo savo veiklą 1985 metais ir buvo antroji Vilniaus miesto veterinarijos gydykla. Nuo klinikos įkūrimo dienų iki šių dienų dirba patyrę veterinarijos gydytojai Vladas Pupienis ir Antanas Butėnas.
Abu daktarai priklauso Lietuvos veterinarijos asociacijai (LVA) ir Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijai (LSGVGA). Ilgus metus daktarai padeda Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrui (LJGC) tobulėti ir pagelbėja prireikus vet gydymo paslaugų.

Per prabėgusius metus sukaupta darbo patirtis, žinios, metodika, leidžia greitai ir tiksliai nustatyti gyvūnų problemas, ligas, pakonsultuoti gyvūnų auginimo, priežiūros ir mitybos klausimais.
“Įsegame” Jūsų gyvūnui mikroschemą – mikročipą su tik jam skirtu numeriu, pagal tai išduodame Europos Sąjungos naminio gyvūnėlio pasą, taip pat tvarkome įprastinius kilmės ar norint išvykti su šuniu ar kate i užsienį dokumentus. Paruošiame gyvūnus parodoms.
Darbo valandomis telefonu (85) 2672594 galite išsikviesti veterinarą į namus.

Džiaugiamės, jog per ilgus metus pavyko sukurti lojalių klientų būrį, pasiūlyti jiems kokybiškas paslaugas už geriausią kainą. Esame be galo dėkingi Jums, mūsų nuolatiniams – lojaliems klientams, pasitikinčiais mumis. Tikimės ir Jūs tapsite vienu iš jų. :)

Kliniką rasti nėra sunku, jeigu dvejojate dėl adreso, prieš atvykstant paskambinkite numeriu (85) 2672594 ir mes Jums paaiškinsime plačiau.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: