Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Šeškinės veterinarijos gydykla

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5.00
Loading...
Vilnius
  • Telefonas: +370 677 90977
  • Adresas: Šeškinės g. 26 / Ukmergės 222, LT-07156 Vilnius
  • El. paštas: vetgyd@gmail.com

Apie veterinarijos kliniką

Šeškinės veterinarijos klinika įsikūrusi patogioje vietoje pačiame Šeškinės centre.Veterinarijos kliniką lengva pasiekti tiek iš aplinkinių rajonų Justiniškių, Fabijoniškių, Viršuliškių, Pašilaičių, tiek iš viso Vilniaus ir priemiesčių, kadangi klinika yra visai šalia magistralinės Ukmergės gatvės. Šalia veterinarijos klinikos yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kuria dalijamės su PC IKI, todėl visada rasite kur pasistatyti automobilį. Šeškinės veterinarijos kliniką lengva pasiekti ir visuomeniniu transportu.

Veterinarijos klinika atvėrė duris 2010 metais. Visos mūsų pastangos nukreiptos padėti Jūsų augintiniui.

Kiekvieną gyvūną gydome individualiai, atsižvelgdami į jo ir šeimininko poreikius. Ypatingą dėmesį skiriame savininkų švietimui. Apžiūrime, konsultuojame jaunų ir suaugusių pacientų laikymo, gydymo klausimais, daug dėmesio skiriame pagyvenusių gyvūnų profilaktikai, tyrimams, gydymui.

Gydome šunis, kates, šeškus, triušius, jūrų kiaulytes, žiurkes, smulkesnius graužikus, paukščius.

Konsultuojame gyvūnų laikymo, priežiūros, mitybos klausimais. Atliekame profilaktinius skiepus pasaulyje pripažintomis vakcinomis.

Atliekame kraujo (biocheminius, hormoninių, morfologinius), odos, ausų turinio, šlapimo (cheminius ir sedimentinius), išmatų, citologinius tyrimus. Vaisingų dienų nustatymas (tepinėlių mikroskopavimas, kraujo tyrimai).

Dantų valymas, traukimas, dantenų, burnos ertmės gydymas.

Chirurginės operacijos.

Atliekame gyvūnų kirpimą, šukavimą, maudymą.

Klinikoje taip pat rasite specializuoto ir gydomojo maisto Jūsų gyvūnėliams. Prekiaujame ROYAL CANIN, Virbac, SPECIFIC, NUTRA NUGGETS, Taste of the Wild, Hills pašarais.

Galite įsigyti priemonių nuo blusų, erkių, kirminų. Vitaminų, gydomųjų ir specializuotų šampūnų, kondicionierių, kitų priežiūros priemonių.

Tikrai ilgas vet. klinikos darbo laikas leidžia paciento priėmimą suplanuoti Jums patogiu laiku. Norėdami suteikti aukščiausio lygio paslaugas rekomenduojame užsiregistruoti vizitui telefonu. Neregistruoti pacientai taip pat laukiami, bet pirmenybė teikiama rezervavusiems vizitą pas gydytoją.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: