Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Pas pumą

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Dar nėra įvertinimų)
Loading...
Kaunas

Apie veterinarijos kliniką

Veterinarijos klinika “Pas pumą” – tai pati draugiškiausia klinika Jūsų augintiniui Kaune nes:

– Čia Jūsų augintinį apžiūrės ir gydys tik kvalifikuoti, turintys ilgametę patirtį specialistai, o augintinio šeimininkui suteiks visą reikiamą informaciją apie gyvūno priežiūrą ar tolimesnį gydymą.

– Jūsų patogumui klinika “Pas pumą” teikia didelę paslaugų įvairovę: nuo paprasčiausios konsultacijos iki pačių sudėtingiausių ligų ar traumų chirurginio gydymo. Atliekat tyrimus ar kitas procedūras, Jums nereikės lankytis daugelyje įstaigų, nes viską rasite čia. Taip nevarginsite savo augintinio ir taupysite savo brangų laiką!

– Kad Jūsų augintino gydymas būtų kuo efektyvesnis, klinikos „Pas Pumą“ gydytojai nuolatos domisi naujovėmis ir inovacijomis. Tobulinasi seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kelia savo kvalifikaciją. Todėl praktikoje taiko tik pažangiausius gydymo metodus.

– Klinika „pas Pumą“ specializuojasi šunų ir kačių gydyme, todėl Veterinarijos klinikos “Pas pumą” durys atviros bet kokios veislės šunims ir katėms.

– Klinikoje “Pas Pumą” rasite ne tik didelį paslaugų pasirinkimą, bet taip pat galėsite įsigyti Jūsų augintiniui reikalingų vaistų, papildų, ekologiškų pašarų, higienos priemonių ar vitaminų.

– Kad Jūsų augintiniai būtų sveiki, o Jūs laimingi, veterinarijos klinika “Pas pumą” organizuoja įvairias akcijas ir teikia geriausius pasiūlymus Jūsų augintiniams.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: