Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

LSMU, Daktaro L. Kriaučeliūno smulkių gyvūnų klinika

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5.00
Loading...
Kaunas
  • Telefonas: +370 37 362303 (registratūra), +370 662 24762 (vadovė)
  • Adresas: Tilžės g. 18, Kaunas
  • El. paštas: gyvunu.klinika@lva.lt

Apie veterinarijos kliniką

24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę savo srities specialistai yra pasirengę suteikti pagalbą Jūsų augintiniui.

Klinikoje yra įsteigti: terapinis, chirurginis, registracijos ir informacijos skyriai, klinikinių tyrimų laboratorija bei vaistinė. Įrengti erdvūs (užkrečiamųjų ir neužkrečiamųjų ligų) stacionarai. Čia, taip pat, tobulinasi ir kelia kvalifikaciją privačių Lietuvos veterinarijos gydyklų gydytojai bei LSMU VA studentai, rezidentai, doktorantai.

Pirmoji gyvūno apžiūra ir susipažinimas yra vienas iš pirmų žingsnių, kurį turi žengti veterinaras link paciento, kad tolimesnis bendravimas ir gydymas taptų sėkmingas. O pradedant gydymą reikia įveikti svarbiausią etapą – Ligų diagnostiką. Tik geros laboratorinės diagnostinės priemonės ir aparatūra bei gydytojo patyrimas lemia puikią ligų diagnostiką ir gydymą. Čia mums gelbsti mūsų šauni minilaboratorija. Nutikus nelaimei – pagelbės veterinarijos gydytojas chirurgas, kuris “sudės” gyvūną iš naujo ir šis taps sveikas kaip vakar. Pavargęs gyvūnas ar nusilpęs po operacijos gali atsipūsti mūsų stacionare, kur jį prižiūrės patyrę darbuotojai, o jį palinksminti užsuks žingeidūs studentai. Jei gyvūnas po bendravimo su veterinaru išalksta, galima jį palepinti mūsų vaistinėje įsigytais skanėstais.

Ateikite pas mus su savo augintiniais ir mes, visa mūsų komanda, pasinaudodami savo žiniomis ir galimybėmis padėsime išspręsti visus Jums rūpimus klausimus, bei iškilusias problemas.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: