Veislynas
Rinktis veislę
Šunų viešbutis

Britų trumpaplaukiai , veislynas "LT* Amber Wishes"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.14
Loading...
Britų trumpaplaukiai
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

SVEIKI ATVYKĘ Į LT* AMBER WISHES VEISLYNĄ!
Aš esu Toma, gimiau ir augau nuostabiame Lietuvos kampelyje ties Šventosios upe - Anykščiuose, tačiau šiuo metu aš ir mano šeima esame įsikūrę Lietuvos sostinėje, Vilniuje. Jau nuo mažens pastebėjau savo begalinę empatiją katėms, tempdavau į namus vieną po kitos išmestas ir niekam nereikalingas pūkuotas gražuoles, vėliau surasdavau joms naujus namus, o kai kurios taip ir liko gyventi su manimi. Galiu drąsiai teigti, kad mano vaikystė buvo pati geriausia, nes visada jaučiausi reikalinga silpnesniems už save, o šalia buvusios katės man paliko neišdildomą įspūdį bei suteikė neįkainojamą patirtį. Deje, bet gyvenimas šalia judrios gatvės buvo negailestingas ir daugumą mano taip mylėtų kačių automobiliai nusiųsdavo į vaivorykštės šalį... Štai taip ir gimė mintis įsigyti veislinę katę, kuri sugebėtų prisitaikyti prie gyvenimo "be lauko" ir būtų ramaus, draugiško charakterio bei tuo pačiu nereikalautų daug priežiūros. Ėmiau gilintis ir domėtis kačių veislėmis bei veislynais, rengiamomis parodomis, temperamentais, išvaizdos skirtumais ir nusprendžiau, kad britų trumpaplaukės katės yra būtent tai, ko man reikia. 2008 m. vasarą mano namuose atsirado nuostabaus grožio britukė Dakota. Jos dėka 2010 m. vasarą buvo įkurtas nedidelis namų veislynas pavadinimu Amber Wishes (liet. gintariniai linkėjimai). Veislynas yra įregistruotas Tarptautinėje felinologų federacijoje ''FIFe'' ir priklauso Latvijos kačių mylėtojų klubui ''Selena'' (CFCA).
​Pirmoji veislyno vada buvo sidabrinio marginimo (angl. silver tabbies) ir tuo metu man tai buvo patys gražiausi "zebriukai dryžiai", tačiau visai netikėtai vienoje iš kačių parodų pamačiau britukus su himalajų atžymomis, kurie turėjo žydras akis, šviesų kailiuką ir tamsias galūnes (angl. colourpoints), jie taip mane sužavėjo ir užbūrė, kad nė nemirktelėjus supratau, jog tai mano spalva ir būtent tokių britukų man reikia! Taip veislyną pildė vis nauji reproduktoriai ir sekančios trys vados buvo su himalajų atžymomis. Aš nė karto nepasigailėjau pasirinkusi būtent šį atspalvį britukuose, tikra egzotika ir retenybė daugeliui. O viena iš vadų pateikė genetinį siurprizą - visi kačiukai buvo ilgaplaukiai.
2014 - 2017 m. veislyne buvo paskelbta laikina pertrauka, nes mano gyvenime įvyko malonios permainos: santuoka ir dukrytės gimimas viską pakeitė iš esmės. Per trejų metų laikotarpį turėjau pakankamai laiko viską apmąstyti, susikaupti ir susikurti naujas veislyno vizijas bei idėjas, kurias tikiuosi įgyvendinti palaipsniui, nes kai šalia tokie puikūs pagalbininkai, viskas sekasi dar geriau!
Savo veisimo kelio neįsivaizduoju be tarptautinių kačių parodų, būtent todėl dalyvaudama jose Lietuvoje ir užsienyje nepraleidžiu progos prisidėti prie klubų rengiamos organizacinės veiklos, nuolat asistuoju teisėjams dirbdama stiuarte ir padedu organizatoriams bei dalyviams.
Nuoširdžiai myliu savo kates ir visada tikiuosi, kad naujieji jų šeimininkai bus tokie patys atsidavę, ištikimi ir rūpestingi, negailės jiems nei laiko, nei pastangų siekiant paversti jų gyvenimą pilnaverčiu ir kupinu laimės bei džiaugsmo. Veislyno tikslas yra ne tik puoselėti išorinį britukų grožį bei harmoniją, bet ir stengtis, kad jie būtų genetiškai sveiki, stabilaus charakterio, socializuoti ir taptų Jūsų šeimos nepakeičiamais nariais.

Veislynas yra registruotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje bei Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: