Veislynas
Rinktis veislę

Britų trumpaplaukiai , veislynas "Gaurė*LT"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3.95
Loading...
Britų trumpaplaukiai

Apie veislyną

Mano veislynas "Gaurė" registruotas jau trylika metų. Gyvūnus mėgstu ir mėgau jau nuo vaikystės. Todėl dabar namų be murkiančių "meškučių" nelabai įsivaizduoju. Likimas taip sudėliojo, kad veisimas prasidėjo nuo britų trumpaplaukės katės. Matyt neatsitiktinai, nes būtent tokio charakterio katės man tinka labiausiai. Prieraišios, bet neįkyrios aristokratės; tvarkingos ir meilios.
Yra daugybė britų trumpaplaukių kačių spalvų. Pirmiausia akį patraukė sidabrinė taškuota katė. Tokio rašto kates veisti gana sunku, bet jei pavyksta ir taškučiai būna išraiškingi ir ryškūs - tokia katė tikrai traukia akį. Turiu veisiamų ir klasikinio marmuro piešinio sidabrinių kačių.
Prieš daug metų netikėtai teko susidurti su taškuota aukso spalvos kate. Taip į mano veislyna atkeliavo ir pavergė "auksas". Tai labai miela, šilta spalva. Tiksliau bus pasakyti - katė su gelsvu aukso spalvos poplaukiu. Aukso spalvos katės taip pat gali būti raštuotos (taškuotos ar marmuro piešinio). Aš pasirinkau kuo lygesnio spalvinimo, kuo mažiau rašto.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: