Veislynas
Rinktis veislę

Britų trumpaplaukiai , veislynas "LT* Amber Wishes"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.00
Loading...
Britų trumpaplaukiai
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Apie mus. Esame 4 asmenų šeima gyvenanti Vilniuje, mano vardas Toma, vyras Andrius, dukrytės Elinga ir Agneta. Šiuo metu su mumis gyvena dvi veislyno katės - Damutė ir Tessa.
​Visa katiniška priešistorė prasidėjo dar vaikystėje, kai būdama maža mergaitė į namus mamai atnešdavau paklydusias ar beglobes kates iš gatvės ir visas jas norėdavau auginti. Meilė katėms nebuvo vienkartinė užgaida, tai prigimtinis dalykas, kuriuo labai džiaugiuosi, nes vaikystė paliko pačius gražiausius prisiminimus, kurie išmokė mylėti ir padėti silpnesniems už save. Augant ir besidomint katėmis vis labiau, gimė mintis įsigyti veislinę katę, kuri būtų ramaus, draugiško charakterio, nereikalautų didelės priežiūros ir galėtų gyventi prisitaikant prie įvairių sąlygų - britų trumpaplaukės katės atitiko visus šiuo kriterijus.
​Ėmiau domėtis veislynais. Štai taip mano namuose atsirado Dakota, pirmoji veislyno katė nuo kurios viskas ir prasidėjo. Jos dėka 2010 m. vasarą buvo įkurtas nedidelis namų veislynas pavadinimu Amber Wishes (liet. gintariniai linkėjimai).
​Plečiant akiratį ir pradėjus dalyvauti kačių parodose vienoje iš jų pastebėjau britų trumpaplaukių vadą su himalajų atžymomis, mane jie be galo sužavėjo. Tad dar tais pačiais 2010 m. veislyno gretas papildė pirmoji šio atspalvio katė Damutė, kuri su mumis gyvena iki šiol ir yra veislyno simbolis.
Lietuvoje ir didelėje dalyje Europos šis britų trumpaplaukių kačių atspalvis vis dar yra gana retas ir naujas, todėl mūsų veislyno kačiukai, įprastai, iškeliauja pas šeimininkus, kurie ieško išskirtinio augintinio savo namuose.
Nuoširdžiai mylime savo kates ir tikimės, kad naujieji jų šeimininkai bus tokie patys atsidavę bei rūpestingi. Veislyno tikslas yra ne tik puoselėti išorinį šių kačių grožį bei harmoniją, bet ir stengtis, kad jie būtų genetiškai sveiki, stabilaus charakterio, socializuoti ir taptų Jūsų šeimos nepakeičiamais nariais.

Veislynas registruotas tarptautinėje felinologų federacijoje ''FIFe'' ir priklauso Latvijos kačių mylėtojų klubui ''Selena'' (CFCA).
Veislynas registruotas Valstybinėje Maisto ir Veterinarijos Tarnyboje bei Valstybinėje Mokesčių Inspekcijoje.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: