Veislynas
Rinktis veislę
Šunų viešbutis

Britų trumpaplaukiai , veislynas "LT* Amber Wishes"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.38
Loading...
Britų trumpaplaukiai

Apie veislyną

Amber Wishes (liet. gintariniai linkėjimai) tai nedidelis namų veislynas įregistruotas 2010 m. Tarptautinėje felinologų federacijoje ''FIFe'' ir priklauso Latvijos kačių mylėtojų klubui ''Selena''. Mūsų pradžia buvo nuo sidabrinio marginimo britų trumpaplaukių kačiukų su oranžinėmis akimis, vėliau perėjome ant itin retų himalajų atspalvių britukų veisimo, liaudyje šios spalvos labiau žinomos kaip ''siamo'' kačių spalva (visos galūnės tamsesnės, kūnelis šviesus bei žydros akys).
Pastaruosius kelerius metus britukų veisimu laikinai neužsiiminėjome ir visi šio meto veislyno gyventojai yra kastruoti/sterilizuoti, tačiau mes toliau dalyvaujame tarptautinėse kačių parodose bei aplankome ir palaikome savo draugus bei kolegas Lietuvoje ar užsienyje, užsiimame žmonių savišvieta veislinių kačių klausimais. 2016 m. vasarą veislyną papildys 2 naujos katės su kuriomis ateityje planuojame turėti kačiukų, tad kviečiame visus besidominčius britukais bei šiomis retomis spalvomis parašyti mums žinutę ar paskambinti ir sužinoti daugiau apie mūsų planus!
Per trejų metų laikotarpį išveisėme 4 vadas (1 sidabrinio marginimo, 3 himalajų atspalvio), kurias sudarė 16 kačiukų, o iš jų 3 buvo britų ilgaplaukiai. Mūsų katinėliai gyvena Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje ir Prancūzijoje.
Mūsų katės yra sveikos ir turi puikų temperamentą, taip pat jos yra mūsų šeimos pilnaverčiai nariai. Visi mūsų kačiukai mums yra labai svarbūs ir visada buvo laukiami bei mylimi. Net kai jie iškeliavo gyventi už veislyno ribų, mes visada domimės jų tolimesniu gyvenimu ir džiaugiamės jų pasiekimais. Jeigu norite aplankyti mūsų kates ar gauti naudingos informacijos apie britukų priežiūrą, auginimą, veisimą, kačių parodas - esate visada mielai laukiami! Susisiekite el. paštu arba skambinkite nurodytu telefonu kontaktuose dėl išsamesnės informacijos.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai:

Žymėk! #kennel ir atsidurk naujienų sraute!
Load More