Veislynas
Rinktis veislę

Britų trumpaplaukiai , veislynas "STARFALL*LT"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.00
Loading...
Britų trumpaplaukiai
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Veislyno STARFALL*LT tikslas prisidėti prie Britų Trumpaplaukių kačių veislės pagerinimo ir pasidalinti rezultatais su Jumis.
Veislynas registruotas WCF (World Cat Federation) sistemoje, yra LGAC klubo narys, ūkio subjektas yra įregistruotas ir patikrintas VMVT (Valstybinės Maisto ir Veterinarijos Tarnyba), o veikla yra vykdoma pagal Individualios Veiklos pažymą ir yra mokami visi mokėsčiai.
Mes esame griežtai prieš nedokumentuotą ir nekontroliuojamą dauginimą. Mes individualiai auginame kiekvieną gyvūną su meile. Todėl mūsų augintiniai - turi mažiau problemų su elgesiu ir turi geresnę sveikatą, nei gyvūnai, išauginti narvuose, dideliuose veislynuose, kur tai yra vien verslas ar tiesiog dėl kiekio neįmanoma, suteikti kiekvienam gyvūnui pakankamai meilės ir dėmesio.
Britų kačiukai, gimę mūsų veislyne, tampa mums šeimos nariu, todėl mums sunku išsiskirti su kiekvienu, bet namai, deja, turi ribas.
Kiekvieną gyvūną prižiūrime atsakingai! Maitiname, jei to reikalauja aplinkybės, atskirai. Mūsų katės gauna geriausios, HOLISTIC kokybės maistą, subalansuotą natūralią dietą, geriausius vitaminus, pastas ir papildus.
Britų trumpaplaukių kačių auginimas ir auklėjimas - tai mūsų hobis ir gyvenimo stilius.
Mes tikime ir tikimės, kad mūsų augintiniams seksis būti ne tik puikiais gyvenimo kompanionas, bet ir dalyvauti parodose, kurioms mes ruošiame juos nuo paties gimimo.
STARFALL*LT veislynas - specializuojasi klasikinių spalvų Britų Trumpaplaukių kačių veisime.
Kačiukai, palieka namus tik trijų mėnesių amžiaus, socializuoti, adaptuoti išoriniam pasauliui, mažiau priklausomi nuo mamos ir savarankiškai besimaitindami.
Įsigydami gyvūną mūsų veislyne - Jūs paimsite sveiką, dehelmintizuotą (nukirminuotą), du kartus paskiepytą (dviejų ir trijų mėnesių amžiuje) nuo kalicivirozės, kačių virusinio rinotracheito, panleukopenijos, sučipuotą augintinį.
Mūsų augintiniai neturi FELV, FPV, FIV, FIP, HCM, CHL, FCoV ir yra reguliariai dėl to tikrinami.
Mūsų gyvūnai parduodami tik su dokumentais, Europos Sąjungos veterinarijos pasu ir registruoti VMVT.
Taip pat privalomas dvišalis sutarties pasirašymas.
Susisiekite su mumis papildomai informacijai

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: