Veislynas
Rinktis veislę

Britų trumpaplaukiai , veislynas "Kupido.LT"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3.67
Loading...
Britų trumpaplaukiai
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Veislynas KUPIDO.LT yra Lietuvos gyvūnų augintojų centro (LGAC) narys. LGAC yra Pasaulinės kačių federacijos WCF (World Cat Federation) atstovas Lietuvoje.
Prieš pirkdami kačiuką, pirmiausia turėtumėte kuo išsamiau susipažinti su pasirinkta veisle, atidžiai išstudijuoti veislės ypatybes, išsiaiškinti privalumus ir trūkumus, o svarbiausia - savo akimis pamatyti kuo daugiau šios veislės kačių. Jūsų pasirinkimas neturėtų būti atsitiktinis, o apgalvotas - turėtumėte suprasti, kokie yra Jūsų pasirinkto kačiuko veislės pranašumai ir trūkumai, kokis jis bus suaugęs.
Kačiukai parduodami tik kaip naminiai gyvūnai, t.y. kačiukai neparduodami veisimui. Šios katės yra brangios, jas daugiausia perka kačių mėgėjai, kurie gali sau leisti nusipirkti gražų elitinį gyvūną. Pardavimo metu galima spėti apie kačiuko potencialą, remiantis ankstesnių vadų kačiukų vystymosi pavyzdžiu. Jūs galite įsigyti puikų gyvūną, kuris papuoš Jūsų namus, ar sužibės parodose ir glostys Jūsų savimeilę. Perkant kačiuką, sudaroma kačiuko įsigijimo sutartis. Kačiukai parduodami 16 savaičių amžiaus, vakcinuoti, socialiai adaptuoti, įpratę prie tualeto, draskyklės ir maisto.
Mūsų kačiukų kaina priklauso nuo to, kaip jis atitinka veislės standartą. Kačiukai vienoje vadoje gali skirtis kaina, atsižvelgiant į tai, kiek ryškios kiekvieno iš jų veislės savybės, ir kurio fenotipas yra artimesnis veislės standartui. Kaina yra derinama pasirinkus konkretų kačiuką.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: