Veislynas
Rinktis veislę

Orientalų-siamo , veislynas "Nicoco*LT"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3.70
Loading...
Orientalų-siamo

Apie veislyną

Nicoco*LT yra mažas veislynas, veiklą pradėjęs 2009 metais. Katės gyvena kartu su mumis yra labai mylimos ir puoselėjamos, tai nėra tiesiog augintiniai, tai šeimos nariai. Katės man - tai hobis, labai mielas širdžiai užsiėmimas, bet tuo pačiu ir reikalaujantis daug dėmesio ir atimantis nemažai laiko, bet visą tai darau su malonumu, todėl kad man tai pati nuostabiausia veislė. Orientalai - siamai, tai labai aktyvios, komunikabilios katės, kurioms būtina draugija, puikiai sutaria su kitais gyvūnais, myli vaikus. Tai katė kuri bus visada šalia kad ir ką bedarytumėt!
Mano katės dalyvauja tarptautinėse kačių parodose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, laimi aukštas vietas, užima prizines vietas. Paroda tai dar vienas labai malonus užsiėmimas, tačiau toli gražu ne siekis laimėti, o praleisti gerai laiką, susitikti su bendraminčiais ir draugais veisėjais iš kitų valstybių.
Veisimas tai veislės tobulinimas, gerų savybių išsaugojimas ir užtvirtinimas, todėl mano tikslas nėra išveisti kuo daugiau kačiukų ir tuo labiau tai nėra mano pragyvenimo šaltinis, tai malonus hobis.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: