Veislynas
Rinktis veislę

Devonreksai , veislynas "Emijora"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3.63
Loading...
Devonreksai
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Nedidelis, uždaro tipo Devonreksų veislynas " Emijora" registruotas WCF 2016.03.01 .
Devonreksai - tai tikrai išskirtinė kačių veislė. Vieni žmonės vien pamatę juos susižavi, o kiti žiūri, stebisi, kartais net bjaurisi.
Tai naminių kačių veislė, atsiradusi 1960 metais. Pirmasis devonreksas buvo rastas Devonšyro grafystėje Anglijoje. Tai buvo juodos spalvos katinas, vardu Kirli (ang. Kirlee), nuo kurio ir prasidėjo ši veislė.
Devonreksus dėl jų neįprastos išvaizdos dažnai vadina elfais ar ateiviais. Neįprastai didelės ir plačios ausys įsodintos žemai, plačios ir plokščios galvos šonuose, akys didelės, ovalios formos. Nosis šiek tiek užriesta, snukutis trumpas. Skirtingai nuo kitų kačių, devonreksų ūsai labai trumpi ir garbanoti, dėl to kartais gali atrodyti, jog jie visai jų neturi. Kūnas vidutinio dydžio, elegantiškas. Devonreksai judrūs ir raumeningi, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti silpni. Jų kojos ilgos ir stiprios, o pėdų pagalvėlės mažos ir apvalios - jų dėka šios katės gali atlikti ilgus ir aukštus šuolius. Suaugęs katinas sveria 2,5-4,5 kg, o katė 2,3-3,2 kg. Vidutiniškai gyvena 15-17 metų.
Unikali šių kačių išvaizda puikiai dera su jų nuostabiu charakteriu. Tai katės, visiškai priklausančios nuo žmogaus. Jos labai prieraišios ir reikalauja daug dėmesio, dėl to nuolat sekios jums iš paskos ir tik pasitaikius progai užsiropš jums ant kelių ar peties. Tai dar vienas unikalus šių kačių būdo bruožas- jos mėgsta būti kuo arčiau šeimininko veido, todėl dažnai sėdi ant žmogaus peties. Devonreksai- smalsios, gyvybingos, linksmos, žaismingos, kartais net padūkusios katės, dažnai vadinamos klounais. Jos domisi viskuo, kas vyksta aplink, lengvai išmoksta komandas, pripranta prie vardo kaip šunys ir net vizgina uodega iš džiaugsmo, puikiai prisitaiko prie mažo būsto, kad ten tik būtų šilta, bet sunkiai išgyvena vienatvę ir šaltį.
Devonreksas - tai augintinis tiems, kas moka rūpintis katėmis, gali ir nori jiems skirti savo dėmesį ir meilę.

Žymos:

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: