Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Vaidos klinika

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Dar nėra įvertinimų)
Loading...
Vilnius

Apie veterinarijos kliniką

Kiekvienas gyvūnas, patekęs į veterinarijos kliniką arba kokią kitą jiems neįprastą aplinką, patiria didesnį ar mažesnį stresą. Mūsų tikslas buvo ir yra sukurti tokią veterinarijos kliniką, kurioje gyvūnai patirtų kuo mažesnį stresą.

 

Siekdami įgyvendinti nurodytą tikslą, darėme viską, kas įmanoma.

 

Dauguma gyvūnų nemėgsta lipti laiptais aukštyn, ypač žemyn. Jiems baisu. Todėl patalpas klinikai parinkome 1 aukšte; pas mus nėra jokių laiptų, kuriais tektų lipti aukštyn ar leistis žemyn. Tai, beje, patogu ir tiems gyvūnų šeimininkams, kurie turi negalią ir pas mus atvyks jiems judėti padedančiame vežimėlyje.

 

Patekęs į mūsų kliniką, gyvūnas pirmiausia išvys ne tai, kas jam gali kelti stresą, bet mūsų erdvią parduotuvę su maistais gyvūnams, žaislais, skanėstais. Jei reikės palaukti, tai galima bus padaryti erdviame laukiamajame, kur galima surasti atokesnę vietelę, esančią toliau nuo kartais nelabai draugiškai nusiteikusių kitų pacientų. Ypač nedraugiški pacientai ar jų vengiantys kiti lankytojai galės prisėsti visiškai atskirame hole, esančiame šalia pagrindinio laukiamojo.

 

Jus pasitiks malonūs klinikos registratūros darbuotojai, kurie viską parodys ir paaiškins. Manome, kad mums pavyko surinkti tikrai kvalifikuotų veterinarijos gydytojų, veterinarijos felčerių ir kitų specialistų komandą – jie labai stengiasi, kad mūsų veterinarijos klinika būtų geriausia, o apsilankydami pas mus gyvūnai (ir jų šeimininkai) išsineštų su savimi tik geriausius įspūdžius.

 

Pagalvojome ir apie šunų bei kačių „draugystę“, bene pirmieji Lietuvoje tai tinkamai įvertinome ir pabandėme padaryti mūsų kliniką maksimaliai draugišką katėms: gydytojų kabinetuose, kuriuose lankysis katės, šunys nesilankys ir atvirkščiai – kabinetuose, skirtuose šunims, nesilankys katės; nebus papildomų dirgiklių ir streso nei vieniems, nei kitiems.

 

Ypatingas dėmesys klinikoje skiriamas aukštų higienos standartų laikymuisi. Be įprastų higienos priemonių, gydytojų kabinetų ir kitų klinikos patalpų oras reguliariai dezinfekuojamas baktericidiniais mobiliais šviestuvais, kurie greitai ir veiksmingai sunaikina ore esančias bakterijas, virusus ir pelėsius, besikaupiančius dulkėse ar aerozolio dalelėse, tačiau nesukelia jokio žalingo efekto nei žmonėms, nei gyvūnams; klinikos patalpose yra įrengta moderni oro rekuperacijos sistema, taip pat – ištraukiamosios ventiliacijos sistema. Taip panaikinamas ir vaistų kvapas, kurio gyvūnai ypač vengia.

 

Pirmieji Lietuvoje siūlome užsienyje jau kurį laiką praktikuojamą gydomąjį ir reabilitacinį (po traumų, operacijų ir pan.) gyvūnų masažą, atliekamą kvalifikuoto specialisto. Toks neintervencinis gydymas taip pat padeda išvengti streso. Esant nesudėtingoms traumoms, tai gali būti alternatyva medikamentiniam gydymui.
Taip pat pirmieji Lietuvoje atidarėme kabinetą, skirtą konsultacijoms prieš įsigyjant gyvūną. Mūsų kvalifikuoti specialistai padeda tinkamai pasirinkti gyvūną ar jo veislę, supažindina su gyvūno rūšies ar veislės ypatybėmis, charakterio savybėmis, dažniausiai iškylančiomis sveikatos ar priežiūros problemomis. Yra galimybė nuvažiuoti į veislynus, pabendrauti su norimu įsigyti gyvūnu, palaikyti jį rankose ar išeiti pasivaikščioti bei įsitikinti, kad tai yra būtent toks gyvūnas, kokio tikitės. Taip galima išvengti neteisingų pasirinkimų, netikėtų problemų, dėl kurių gyvūnai dažnai atsiduria gatvėje ar keliauja iš rankų į rankas.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: