Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Senamiesčio veterinarijos klinika

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Dar nėra įvertinimų)
Loading...
Vilnius

Apie veterinarijos kliniką

Senamiesčio veterinarijos klinikos svarbiausia vertybė – jūsų gyvūno sveikata ir gera savijauta. Stengiamės ir rūpinamės, kad mūsų veterinarijos gydytojai būtų profesionalūs, ilgametę patirtį turintys veterinarai chirurgai, suteikiantys gyvūnams aukštos kokybės vet. medicinos paslaugas. Klinikoje atliekame reikalingus tyrimus, teikiame konsultacijas ir reikiamą informaciją gyvūnų šeimininkams. Dėmesingumas, draugiškumas – mums itin svarbios vertybės bendraujant su klientais ir jų augintiniais.

Veterinaras.lt – tai svetainė šunų, kačių, šeškų ir kitų augintinių šeimininkams, besidomintiems savo keturkojų gera sveikata ir ligų prevencija, ieškantiems informacijos apie gyvūnų sveikatos sutrikimus. Kviečiame joje apsilankyti dažniau, kadangi aktualius straipsnius atnaujiname, kas savaitę stengiamės pateikti naujos įdomios informacijos, straipsnių.

Veterinaras.lt svetainėje taip pat galite registruotis vizitui Senamiesčio veterinarijos klinikoje užpildę registracijos laukelį kairiajame svetainės kampe, viršuje.

Aplankykite mus Vilniaus senamiestyje su savo augintiniu!

Ne tik mes rūpinamės savo augintiniu. Jis rūpinasi mumis. Jis taip pat mus gydo, su mumis liūdi, su mumis džiaugiasi. Mums jo metai – gyvenimo epizodas. Jam tie metai su mumis – visas jo gyvenimas.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: