Veislynas
Rinktis veislę

Berno zenenhundai , veislynas "Pašilių Saulė, Berno Zenenhundų veislynas"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3.75
Loading...
Berno zenenhundai

Apie veislyną

Nuo 2012 m. veisiame Berno Zenenhundus.

​Šuniukus paruošiame taip, kad naujiesiems šeimininkams būtų kuo mažiau rūpesčių. Todėl mažylius parduodame tik su FCI kilmės dokumentais, paskiepytus, su EU skiepų pasais ir paženklintus "mikročipais".

PAGRINDINIS MŪSŲ VEISLYNO TIKSLAS -
padėti jums įsigyti drąsų, ugdomą ir socializuojamą šuniuką. Juk socializacija niekuomet neįvyksta pilnai. Tai - procesas. Todėl labai svarbu nepraleisti esminių asmenybės virsmo stadijų ir tuo metu suteikti šuniukui kuo daugiau skirtingų išgyvenimų. Taigi, jei ieškote išlavinto, išugdyto, drąsaus ir savimi pasitikinčio šuniuko - didžiulę socializacijos darbo dalį jau padarėme už jus!

Kiekvienas pas mus augantis šuniukas jau nuo 1,5 mėn. amžiaus pradeda periodiškai lankytis dresūros mokykloje, kur gauna būtiną ankstyvajame amžiuje socializaciją: susipažįsta su skirtingomis aplinkomis, paviršiais, kvapais, žmonėmis ir šunimis, mokosi keliauti automobiliu, pirmųjų paklusnumo komandų, vaikščioti su pavadėliu.

Su kiekvienu šuniuku važiuojame į dresūrą individualiai - taip šuniukus "ištraukiamas" iš jam įprastos socialinės grupės - šuniukų gaujos - įgauna savo patirtį, drąsą, įgūdžius. Šuniukas lankosi dresūros pamokose tol, kol gyvena veislyne. Taip užtikriname jam nenutrūkstantį socializacijos ir mokymosi procesą.

Kaskart, prieš važiuojant į dresūros pamoką, šuniukas yra maudomas, džiovinamas, valomos ausys ir kerpami nagai - kad priprastų prie higienos procedūrų.

Atliekame šuniukų asmenybės testą - taip galime padėti išsirinkti jums šuniuką pagal poreikį ir charakterį.

TAIGI, ĮSIGYDAMI ŠUNIUKĄ MŪSŲ VEISLYNE JŪS GAUNATE:
socializuojamą, visapusiškai udgomą ir prižiūrėtą augintinį,
visą informaciją apie šuniuko auginimą, priežiūrą bei reikiamas priemones,
mūsų geriausios komandos - veterinarų, kinologų, dresuotojų - kontaktus bei rekomendacijas,
20 proc. nuolaidą ICEPAW (Vokietija) maistui ir papildams visam šuniuko gyvenimui.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: