Veterinarijos klinikos
Rinktis veislę

Veterinarijos diagnostikos ir gydymo centras

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5.00
Loading...
Kaunas
  • Telefonas: 868757533
  • Adresas: Aukštaičių g. 54
  • El. paštas:
  • Internetinė svetainė: www.gyvunuklinika.lt

Apie veterinarijos kliniką

VETERINARIJOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS – Kauno ir Elektrėnų filialuose atliekamos visos veterinarijos paslaugos susijusios su šunų, kačių ir kitų smulkių gyvūnų ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Klinika aprūpinta aukštos kokybės diagnostine įranga, laboratoriniais kraujo bei šlapimo tyrimu analizatoriais ir tai leidžia kvalifikuotai veterinarijos specialistams tiksliai ir greitai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę.
Taip pat veterinarijos gydykloje atliekamos įvairaus pobūdžio chirurginės operacijos, naudojant inhaliacinį aparatą, atliekamas dantų apnašų valymas naudojant ultragarso aparatą. Veterinarijos gydytojai konsultuoja šunų, kačių auginimo, mitybos ir priežiūros klausimais, parenkamas tinkamas Jūsų augintiniui pašaras ar maisto papildai, taip pat veterinarinės gydomosios dietos.
Kiekvienas klinikoje dirbantis gydytojas dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą. Oftalmologija, kardiologija, odos ligos ir vidaus ligos, taip pat rentgenodiagnostika ir traumatologija yra puikiai išvystytos veterinarijos sritys, kurių specialistai mielai padės išspręsti iškilusias problemas.
Veterinarijos klinikoje taip pat suteikiamos konsultacijos ir tvarkomi visi dokumentai, kurių reikia norint išvykti su šuniu ar kate į užsienį. Greitai ir neskausmingai įvedama speciali mikroschema – mikročipas su tik jai būdingu numeriu, pagal tai išduodamas Europos Sąjungos naminio gyvūnėlio pasas, dedami visi reikalingi antspaudai, konsultuojama visais su išvykimu susijusiais klausimais ir atskirų šalių keliamais reikalavimas. Jei yra reikalinga veterinarijos gydytojas atlieka kraujo paėmimo procedūrą siuntimui į Nacionalinę laboratoriją pasiutligės neutralizuojančio antikūnio kraujo tyrimui atlikti. Šiai procedūrai pageidaujama suderinti laiką iš anksto.
Veterinarijos klinikos darbo laikas yra pakankamai ilgas, todėl neretai tenka padėti ekstra atveju sužeistam, apkandžiotam, mašinos partrenktam gyvūnui, pageidautina pakeliui važiuojant paskambinti ir perspėti klinikos personalą, kad galima būtų operatyviai ir tinkamai pasiruošti suteikti skubią neatidėliotiną veterinarinę pagalbą. Ypatingai sunkiais atvejais, kuomet padėti negalime ar šeimininkams to pageidaujant atliekame gyvūno eutanaziją.

Atsiliepimai

Rekomenduojami veislynai: