Veislynas
Rinktis veislę

Britų ilgaplaukiai , veislynas "Diva Catitta*LT"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4.11
Loading...
Britų ilgaplaukiai
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Britų ilgaplaukės katės, kas tai?
Britų ilgaplaukės katės – tai pusiau ilgo plauko britų trumpaplaukių giminaitės. Daugelis nustemba, sužinoję kad prieš juos Britų ilgaplaukė katė. Reikia pripažinti, aktyvių veisėjų dėka, vis daugiau ir daugiau žmonių sužino apie Britų ilgaplaukių veislės egzistavimą.

Kuo gi ši veislė nuostabi, paklausite Jūs?
Britų ilgaplaukės svarbiausias atributas unikalus, prabangus kailis, kuris kasdieną mus stebina ir džiugina - tankus, pusiau ilgas ir šilkinis. Katė bet kuriuo paros metu, nesvarbu diena ar naktis, pasirengusi pademonstruoti mums savo karališką apdarą. Prašmatni apykaklė, kelnytės ir pūsta uodega suteikia šioms katėms efektingą išvaizdą. Be nuostabaus kailio, kuris gali būti įvairių spalvų ir raštų, mes matome tvirto sudėjimo, plačiai atmerktų akių, apvalių letenų, mažų ausų, pūstos uodegos ir žinoma įžymiosios britiškos šypsenėlės savininkę.

Šių kačių kailis ypatingas tuo, kad nesivelia ir nereikalauja varginančios ir daug laiko atimančios priežiūros. Kates reikia šukuoti 2-3 kartus per mėnesį, o šėrimosi laikotarpiu - 2 kartus per savaitę, pradedant nuo galvos ir užbaigiant uodegos galiuku. Paprastai šukavimas suteikia didžiulį malonumą ne tik katei, bet ir šeimininkui, tad rankos pačios tiesiasi šepečio. Katės už šį malonumą Jums atsidėkos gintarinių/smaragdinių akių (priklausomai nuo kailio spalvos) užburiančiu žvilgsniu ir švelniu murkimu. Katės maudomos pagal poreikį.
Britų ilgaplaukės - tai protingos, savarankiškos, išauklėtos, švelnios, ramios, neišrankios katės. Maži kačiukai - tai pliušiniai žaisliukai, pro kuriuos neįmanoma abejingai praeiti... 3 - 6 mėn. amžiaus kačiukai ilgai neišbūna vienoje vietoje be užsiėmimo, jie visuomet turi “reikalų“ ir mielai „padeda“ šeimininkui kasdieniniuose darbuose. Žinoma, kačiukai lieka kačiukais, bet su amžiumi (2 - 3 metais), net pati didžiausia nenuorama tampa emociškai brandžia kate.

Katės sveria 3-6 kg, katinai – 6-10 kg, (kastratai sveria daugiau).
Suaugusios katės ir katinai, džiaugiasi žaisliukais, triukšmingu, trumpalaikiu, bet žaidimu...
Jei užsinorėsite vienumos, katė tai pajaus, ir savo kompanijos neprimes. Nepaisant savarankiškumo šios veislės katėms reikia žmogaus ir jos pačios išsirenka Savo šeimininką. Kai šeimininko nėra namuose, katė gyvena labai ramiai: miega, valgo ir laukia Jūsų sugrįžtančio.

Britų ilgaplaukės emocionalios katės, savo emocijas išreiškiančios akimis, „antakiais“, ūsais, letenėlėmis ir uodegos kraipymu, taip parodydamos kaip jos džiaugiasi, kad mylimas šeimininkas grįžo.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: