Veislynas
Rinktis veislę

Bombėjaus , veislynas "BomAmbero"

Įvertink!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3.76
Loading...
Bombėjaus
Šiuo metu turime mažylių vadą! Susisiekite!

Apie veislyną

Juodos katės iki šiol susilaukia prieštaringų nuomonių: atrodo ypač paslaptingos beveik visiems, kas nėra tokios turėjęs, dievinamos tų, kas su jomis dalijasi savo namais, nepagrįstai keliančios baimę, kai perbėga kelią.
Yra vienintelė pripažinta kačių veislė, kurios vienintelė galima spalva yra juoda – Bombėjaus katė (Bombay cat). Ši veislė išskirtinai išvesta kruopščiu atrankos būdu, siekiant išgauti panašumą į panterą. Stulbinamo grožio, apvaliomis, įtaigiomis akimis, Bombėjaus katė yra lengvai prisitaikantis, žaismingas gyvūnas, nesunkiai pripratinamas prie pasivaikščiojimų su pavadėliu.

Vieni Bombėjaus kates vadina raganų augintiniais, kiti miniatiūrinėmis panteromis. Ir vienas, ir kitas apibūdinimas nulemtas juodos, tviskančios kailio spalvos.

Bombay – tai įdomus rytų mistikos ir šiuolaikiško požiūrio į veislės kūrimą, derinys. Sunku aprašyti pojūčius, susipažįstant su šios veislės katėmis. Iš pirmo žvilgsnio - tai paprasta juoda katė. Tačiau kai tik ji pakelia savo akis į jus – prasideda magija: jūs tarsi patenkate į Tūkstančio ir vienos nakties viduramžių pasaką, į senovės šventyklą, pripildytą aromatų ir šviečiančių žvakių. Šitos akys lyg vario monetos: tokios gilios ir kviečiančios. Jos žavi, ramina, užsupa ir užburia. Bombay akyse - protas ir orumas, išmintis ir intelektas, šviesa ir paslaptis.
Picture
Tik pamatę Bombėjaus katę, suprantate, nuo ko negalite atitraukti savo žvilgsnio – Bombėjaus katės kailis. Jis yra juodos spalvos kaip smala, kaip anglis, kaip pietų naktis: jis švyti, švelniai žvilga net nežymiai judant gyvūnui. Neįmanoma atsispirti, taip ir norisi prisiliesti prie tokios prabangos. Ir kai tik jūs pradedate glostyti šį šilkinį kailį, atsiduriate iliuzijų nelaisvėje: dabar jus glamonėja rytų šilkai - tyliai, švelniai ir karališkai prabangiai. O po šiuo paslaptingai viliojančiu kailiu, jūs pajusite stiprų, raumeningą senovės atleto kūną. Ir jūs iš karto norėsite turėti savo namuose šią mažąją juodąją panterą. Noras, turėti gyvūną, primenantį laukinį protėvį, tačiau turintį puikų ir švelnų charakterį, paskatino Amerikos veisėjus sukurti šią Bombėjaus kačių veislę.

Katė, pavadinta senovės Indijos miesto - šventyklos vardu. Bombay – sukurtas pačių prabangiausių namų grožiui. Tai magiškiausia veislė iš kačių, nes žmones sieja prietarai tik su juodomis katėmis. Bombay – retos ir brangios katės. Todėl jas vadina kačių pasaulio juoduoju perlu.

Komentarai

Rekomenduojami veislynai: